O mně

Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům. Nerada plýtvám rozpočtem a tak nenavrhuji zbytečné postupy, ale jen ty, které přinesou co nejvíce užitku. Při práci stavím na datech a selském rozumu.

 

Mám v sobě spojení kreativního a analytického člověka. A to se pro marketing náramně hodí.

“S Kateřinou som spolupracovala viac ako pol roka na kampani pre podporu mobilnej aplikácie. Jej profesionálny, zodpovedný prístup, myslenie od strategickej roviny až po najmenšie detaily, kreatívne nápady a schopnosť zanalyzovať stav a navrhnúť ďalšie kroky, to všetko nepochybne prispelo k dvom úspešným vlnám kampane. Ak sa ešte niekedy naskytne príležitosť, rozhodne spoluprácu s Katkou zopakujem.”

Naděžda Legerská

Content Marketing Manager, AXA

Něco málo z projektů,

na kterých jsem se podílela

Uvedení nového produktu na celosvětový trh pro DIGIMIND

Několikaměsíční práce uvedení nového softwaru do mnoha zemí jako je USA, Německo, Francie, Velké Británie a Singapur. Od stanovení tónu komunikace, přes vizualizaci a tvorbu webových stránek až po placené kampaně a spolupráci s novináři.

 

Letní kampaň pro AHMAD TEA

Celková strategie kampaně pro nový produkt. Návrh a realizace landing page za účelem sběru kontaktů a zvýšení prodeje. Příprava tvorby chatbota.

 

Placený obsah pro Vltava Labe Media

Kompletní příprava několikaměsíčního projektu zpoplatnění online obsahu pro vydavatelství. Vedení projektu a následné úspěšné předání.

 

Start předplatného časopisu FINMAG

Nastartování prodeje tištěného a digitálního předplatné časopisu. Celkové nastavení strategie a příprava prodejní stránky.

 

Akviziční kampaň pro pojišťovnu AXA

Kreativní řešení a příprava kampaně s cílem získat kontakty na určitou cílovou skupinu a podpora zviditelnění aplikace. Vznikla úplně nová microsite, která nasbírala několik tisíc kontaktů a zajistila obrovskou viditelnost pro společnost.

 

Sociální sítě a sběr B2B kontaktů pro HOTHOT radiátory

Příprava strategie na sociálních sítích pro designové radiátory a také marketingová kampaň mířená na B2B, tedy architekty.  

 

…a mnohé další!

 

Co umím?

  • Marketingová strategie – 100%
  • Wordpress – 82%
  • Grafika – 67%
  • Sociální sítě – 95%
  • Analytika a měření výsledků – 99,9%

Co mě baví?

Příroda a horské ferraty

Příroda a horské ferraty

Focení a Island

Focení a Island

Cestování a výzvy

Cestování a výzvy

Chcete se na něco zeptat?

Napište mi!