O mně

Umím najít chytrá marketingová řešení vedoucí k jasným výsledkům. Nerada plýtvám rozpočtem a tak nenavrhuji zbytečné postupy, ale jen ty, které přinesou co nejvíce užitku. Při práci stavím na datech a selském rozum, který je často opomíjený.

 

Mám v sobě spojení kreativního a analytického člověka. A to se pro marketing náramně hodí.

Kliknutí

Něco málo z projektů,

na kterých jsem se podílela

Uvedení nového produktu na celosvětový trh pro DIGIMIND

Několikaměsíční práce uvedení nového softwaru do mnoha zemí jako je USA, Německo, Francie, Velké Británie a Singapur. Od stanovení tónu komunikace, přes vizualizaci a tvorbu webových stránek až po placené kampaně a spolupráci s novináři.

 

Letní kampaň pro AHMAD TEA

Celková strategie kampaně pro nový produkt. Návrh a realizace landing page za účelem sběru kontaktů a zvýšení prodeje. Příprava tvorby chatbota.

 

Placený obsah pro Vltava Labe Media

Kompletní příprava několikaměsíčního projektu zpoplatnění online obsahu pro vydavatelství. Vedení projektu a následné úspěšné předání.

 

Start předplatného časopisu FINMAG

Nastartování prodeje tištěného a digitálního předplatné časopisu. Celkové nastavení strategie a příprava prodejní stránky.

 

Akviziční kampaň pro pojišťovnu AXA

Kreativní řešení a příprava kampaně s cílem získat kontakty na určitou cílovou skupinu a podpora zviditelnění aplikace. Vznikla úplně nová microsite, která nasbírala několik tisíc kontaktů a zajistila obrovskou viditelnost pro společnost.

 

Sociální sítě a sběr B2B kontaktů pro HOTHOT radiátory

Příprava strategie na sociálních sítích pro designové radiátory a také marketingová kampaň mířená na B2B, tedy architekty.  

 

…a mnohé další!

 

Co umím?

  • Marketingová strategie – 100%
  • Wordpress – 82%
  • Grafika – 67%
  • Sociální sítě – 95%
  • Analytika a měření výsledků – 99,9%

Co mě baví?

Příroda a horské ferraty

Příroda a horské ferraty

Focení a Island

Focení a Island

Cestování a výzvy

Cestování a výzvy

Chcete se na něco zeptat?

Napište mi!